Huvudsaklig CPV-kod 79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser byråstöd i form av produktion av idé, layout av marknadsförings- och kommunikationsmaterial, stöd och produktion gällande sociala medier, rådgivning inom kommunikation och varumärke samt produktion av rörlig bild och illustrationer. Det kan även bli aktuellt med redigering och efterbehandling av eget bild- och videomaterial.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79961000 Fototjänster, 92111210 Reklamfilmsproduktion, 92111260 Produktion av informationsvideor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen