See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Neurokirurgiska liquor shuntar
Beskrivning: Upphandling avbruten
Intern identifierare: K 2023-6992
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Neurokirurgiska Liqour shuntar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generala krav
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 1
Beskrivning: Upphandlingen
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 2
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 3