Huvudsaklig CPV-kod 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Alkoskåp med tillhörande tjänster.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39122100 Skåp, 39141300 Förvaringsskåp, 44421600 Värdeförvaringsskåp
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen