485257-2021 - ÄndringSverige-Ronneby: Tjänster på elområdet
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Installatör för elmätarbyten
Referensnummer: 21/16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71314100 Tjänster på elområdet
II.1.4.
Kort beskrivning
Ronneby Miljö & Teknik AB upphandlar Installatör för planerade elmätarbyten