See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Aspensskola aula
Beskrivning: Tierp kommunfastigheter AB
Föregående meddelande: 127624-2022
Intern identifierare: 2025-70
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214200 Bygg- och anläggningsarbeten: skolbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Byggentreprenader
Beskrivning: Avrop dynamiskt inköpsssystem renovering av skolaaula och ventilationsaggregat
Intern identifierare: 1730333
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 2
Beskrivning: avrop ombyggnation
Intern identifierare: 1730335
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning