485502-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
IT-konsulttjänster
Referensnummer: 2022-008
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ramavtal för IT-konsulter inom de anbudsområden som anges nedan:
Anbudsområde 1 - Test- och testledning
Anbudsområde 2 - Säkerhetstestning
Anbudsområde 3 – Mjukvaruutveckling