See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemstöd för upphandling och avtal
Beskrivning: Lunds universitet inbjuder intresserade leverantörer att inkomma med ansökan avseende upphandling av ett systemstöd för upphandling och avtal (Tjänsten) i enlighet med de krav och villkor som framgår av denna inbjudan. Detta dokument är en inbjudan om att ansöka om att få delta i upphandlingen enligt de förutsättningar som anges i detta upphandlingsdokument med eventuella bilagor.
Föregående meddelande: 097095-2023
Intern identifierare: V 2022/2585
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Systemstöd för upphandling och avtal
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Varor öppen (1) (1)
Beskrivning: IT-system
Ytterligare om kontraktets art: Varor