485774-2021 - PlaneringSverige-Uppsala: Medaljer
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förhandsmeddelande Förtjänst- och hedersmedalj
Referensnummer: KSN-2021-02556
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18512200 Medaljer
II.1.4.
Kort beskrivning
Notera att det här enbart är ett förhandsmeddelande.
Uppsala kommun har för avsikt att gå ut i upphandling gällande Förtjänst- och hedersmedalj till medaljörer i Uppsala kommun.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
18530000 Presenter och priser
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen