Denna ramavtalsupphandling avser Spol- och diskdesinfektorer och utrustningsspecifika tillbehör för leverans till Region Örebro.
Upphandlingen omfattar även option på demontering och borttransport av befintlig utrustning, option på extra klinisk utbildning, option teknisk serviceutbildning samt option på underhållsavtal.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen