2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster
Beskrivning: Hällefors kommun inbjuder härmed till att lämna anbud på tjänster som sakkunnigt biträde till de förtroendevalda revisorerna.
Intern identifierare: KS 24/00049
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000