486095-2020 - ÄndringSverige-Uppsala: System- och stödtjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nätverk som tjänst
Referensnummer: 20-04
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72250000 System- och stödtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling nätverk som tjänst till Uppsalahem (ej hyresgäster).