Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Järnhandelsvaror inklusive infästning över disk, Ramavtal
Referensnummer: 0077/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44316000 Järnhandelsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Flerleverantörsavtal
Antalet leverantörer som kommer teckna ramavtal är beroende av antalet inkomna anbud och att de antagna leverantörerna har en
kapacitet som svarar mot avtalsanvändarnas behov.
Avtalsperiod 2021-08-05-2025-08-04.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44310000 Metalltrådsprodukter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Antalet leverantörer som kommer teckna ramavtal är beroende av antalet inkomna anbud och att de antagna leverantörerna har en kapacitet som svarar mot avtalsanvändarnas behov.