Avtalet omfattar tillhandahållandet av webbutvecklingstjänster samt drift och förvaltning av KHST:s webbplats. Den precisa omfattningen och beskrivningen av efterfrågade tjänster framgår av upphandlingsdokumenten i övrigt.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 5 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72212220 Programvaruutvecklingstjänster för Internet och intranät, 72514000 Drift av dataanläggning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen