Typ av upphandlande myndighet Annan typ: public service-bolag
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
UBW-specialist.
Referensnummer: 201754
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Specialist i systemet UBW.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72222300 IT-tjänster, 72227000 Konsulttjänster för dataanalys, 72266000 Programkonsulttjänster, 72600000 Datorstöd och rådgivningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Tjänst för avrop under avtalsperioden avseende UBW-specialist.