2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2026-0136 Sorteringsrobot Katrineholm
Beskrivning: Sorteringsrobot för återlämnade böcker.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30132300 Sorteringsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001