Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/fmv/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Framework Agreement Necessaires
Referensnummer: 22FMV3885
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 18900000 Väskor, sadelvaror, säckar och påsar
II.1.4.
Kort beskrivning
Tenderers are hereby invited to participate in the procurement of Necessaires.
The procurement consist of two types of necessaires, used by the Swedish Armed Forces. The tenderer shall also be able to supply fabric.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 100,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 18900000 Väskor, sadelvaror, säckar och påsar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen