2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bulkleverans, stationstankning av diesel samt diverse andra produkter
Beskrivning: Bulkleverans av diesel, stationstankning samt övriga produkter under avtalsperioden. Ytterligare framgår av förfrågningsunderlaget.
Intern identifierare: Drivmedel
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
Ytterligare klassificering (cpv): 09134220 Dieselbränsle (EN 590)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav