Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inköp, service och reparation av elmotorer
Referensnummer: 96/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50532100 Reparation och underhåll av elektriska motorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp, service och reparation av elmotorer för hela organisationen
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42111000 Motorer, 50000000 Reparation och underhåll, 50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning, 51111100 Installation av elektriska motorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen