Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skribent / Copywriter till Bodens kommun
Referensnummer: KS 2021/804
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Bodens kommun har behov av en skribent/copywriter för ett kommande längre uppdrag.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 800 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen