Olycksfallsförsäkring för skolelever m.fl. inom Kalmar kommun perioden 2019 07 01 - 2022 06 30 med rätt för kommunen att förlägga avtalet med 2 år 1 år i sänder.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen