486653-2019 - ResultatSverige-HALMSTAD: Fönsterputsning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fönsterputsning
Referensnummer: DNRGS180293
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90911300 Fönsterputsning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Region Hallands samlade tjänstebehov av fönsterputsning och skall täcka all typ av fönsterputsning som kan förekomma inom de olika verksamheterna.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen