See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sakkunnigt stöd till revisorskollegiet för finansiell- och verksamhetsrevision till Västra Götalandsregionens styrelser, nämnder, bolag och stiftelser
Beskrivning: Upphandling Sakkunnigt stöd till revisorskollegiet för finansiell- och verksamhetsrevision till Västra Götalandsregionens styrelser, nämnder, bolag och stiftelser
Intern identifierare: RS 2023-01421
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000