See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skötsel av omlastningsstation och omlastning i Berg.
Beskrivning: Skötsel av omlastningsstation och omlastning i Berg.
Föregående meddelande: 547788-2021
Intern identifierare: VMR 2021/41
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Skötsel av omlastningsstation och omlastning i Berg
Beskrivning: Drift och skötsel av omlastningsstation och omlastning av mat- och restavfall i enlighet med upphandlingsdokument VMR 2021/41.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtal Skötsel av omlastningsstation och omlastning i Berg