486711-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – KONTRAKT AVSEENDE UPPDRAG SOM SLOTTSARKITEKT FÖR T001 ÖREBRO SLOTT
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKONTRAKT AVSEENDE UPPDRAG SOM SLOTTSARKITEKT FÖR T001 ÖREBRO SLOTT
BeskrivningSe Ansökningsinbjudan
Intern identifierare25/58
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000