486722-2018 - ÄndringSverige-Helsingborg: Elektricitetsmateriel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tillfällig evenemangsel
Referensnummer: HASAB 486/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31682000 Elektricitetsmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Helsingborgs arena och scen AB upphandlar ett ramavtal avseende evenemangsel med tillhörande installations- och elektrikertjänster.