486773-2017 - ÄndringSverige-Karlstad: Tekniska kontroller
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skyddrumskontroller 2018
Referensnummer: 17/96
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71356100 Tekniska kontroller
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal gällande skyddsrumskontroller.