48682-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvaruutvecklingstjänster för upphandling – Regiongemensam upphandlings- och avtalstjänst, SLL2061
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRegiongemensam upphandlings- och avtalstjänst, SLL2061
BeskrivningUpphandlingen omfattar en regiongemensam upphandlings- och avtalshanteringstjänst för Beställarens Enheter, inklusive dess verksamheter, för att täcka det gemensamma behovet av ett konsoliderat upphandlings- och avtalshanteringsverktyg.
Intern identifierareRS 2022-0578
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212490 Programvaruutvecklingstjänster för upphandling
Ytterligare klassificering (cpv): 48490000 Programvara för upphandling, 72212400 Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000