Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kabel-TV för Sandvikenhus fastighetsnät
Referensnummer: SHAB2021/37
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 92232000 Kabel-tv
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar kabel-tv för Sandvikenhus AB med dotterbolaget Sandviken Nyttofastigheter AB samt för Sandvikens kommun med dotterbolaget Sandvikens Specialfastigheter AB.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 92232000 Kabel-tv
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen