Huvudsaklig CPV-kod 48220000 Programvara för Internet och intranät
II.1.4.
Kort beskrivning
Täby kommun efterfrågar i denna upphandling ett samarbete med en leverantör som med ett dedikerat team kan tillgodose en långsiktig förvaltning av kommunens publika officiella webbplats taby.se med fokus på kostnadseffektivitet och kontinuitet.