See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster - sakkunnigt biträde
Beskrivning: Fagersta kommun med bolag, Norbergs kommun och Norra Västmanlands Kommunalteknikförbund inbjuder gemensamt till anbudsgivning gällande revisionstjänster, sakkunnigt biträde.
Intern identifierare: 2025,10
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsföreskrifter (1)
Intern identifierare: 1659726
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Uteslutning och kvalificering av leverantör (1)
Intern identifierare: 1659727
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 792120003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: MALL-Avtal
Intern identifierare: 1659728-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kontaktuppgifter (1)
Intern identifierare: 792120003-1