2. Förfarande
Förfarande
Titel: OJ/2023/DPR/26097 - Coordination of the European Union Invasive Bacterial Diseases Laboratory Network (IBD LabNet)
Beskrivning: Coordination of the European Union Invasive Bacterial Diseases Laboratory Network (IBD LabNet)
Föregående meddelande: 718554-2023
Intern identifierare: ECDC/2023/OP/0042
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001