487065-2022 - ResultatSverige-Grödinge: Elektrisk utrustning för till- och frånslagning eller skydd av elektriska kretsar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elinstallationsmateriel /Reservdelar
Referensnummer: 22/2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31210000 Elektrisk utrustning för till- och frånslagning eller skydd av elektriska kretsar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen syftar till att tillgodose Syvab: s behov av elmateriel/reservdelar
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 31224000 Kopplingar och kontaktelement, 31300000 Isolerad metalltråd och kabel, 31600000 Elektrisk utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen