Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsa
Referensnummer: Af-2019/0041 7910
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Företagshälsovård för medarbetare och chefer
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: Se förfrågningsunderlag
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85100000 Hälsovårdstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Företagshälsa för medarbetare och chefer på arbetsförmedlingen