Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Electronics and optics components
Referensnummer: SU FV-2.2.2-2712-20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 38600000 Optiska instrument
II.1.4.
Kort beskrivning
The scope of the procurement is encompassed by the following tender areas:
Electronic instrumentation
Electronic Components
Optical elements
Optomechanics
Optoelectronics
Optical accessories
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 12 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej