Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45111000 Rivning och förberedande anläggningsarbeten, 45111100 Rivning, 45262300 Betongarbeten, 45262500 Murning och tegelläggning, 45420000 Snickerimonteringar, 45421000 Snickeriarbeten, 45431000 Golv- och plattläggning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Små och medelstora hantverkartjänster inom bygg.