2. Förfarande
Förfarande
Titel: Serviceavtal för kylanläggningar i Vättlehallen
Beskrivning: Upphandling av serviceavtal i Vättlehallen.
Intern identifierare: SBN24.199
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79993000 Tjänster för servicesystem och drift av anläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Serviceavtal för kylanläggningar i Vättlehallen (1)