See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Helikoptertjänster för svenska forskningsfartyg
Beskrivning: Obligatoriska krav, text, ja/nej
Föregående meddelande: 012251-2023
Intern identifierare: SLU.ua.2023.2.4.4-3467
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60400000 Flygtransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000