2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastväxlare till Liljaskolan i Vännäs
Beskrivning: Lastväxlare till Liljaskolan i Vännäs
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100496:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon