Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33180000 Funktionellt stöd
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde