Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Atomic Force Microscope (AFM)
Referensnummer: MIUN 2019/1875
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
II.1.4.
Kort beskrivning
Mid Sweden University invite competing bids sought — atomic electron microscope (AFM), according to the instructions below and attached documents with ref MIUN 2019/1875. The specifications are the contracting authority's basis for award. It intends to provide an objective and comprehensive information about the conditions of the contract and assignment.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 200 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38511000 Elektronmikroskop
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen