2. Förfarande
Förfarande
Titel: Licenspartner 2024
Beskrivning: Myndigheten för samhällsskydd och beredskap har för avsikt att upphandla licenspartner enligt beskrivning i upphandlingsdokumenten. Vi emotser ert anbud med intresse.
Intern identifierare: 24/37
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212218 Programvaruutvecklingstjänster för licenshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del