Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 15 000 000,00 SEK