488423-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Handledning
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Yrkeshandledning
Referensnummer: A169.599/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80590000 Handledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Polismyndighetens behov av yrkeshandledning i grupp samt på individuell nivå.
Upphandlingen är uppdelad i flera olika avtalsområden. Det går bra att lämna anbud på ett eller flera avtalsområden. Upphandlingen kommer resultera i ett ramavtal. För mer information se upphandlingsdokumentet.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen