See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Blodtrycksmätare
Beskrivning: Upphandlingen avser leveranser av blodtrycksmätare.
Intern identifierare: UPPH2024-00181
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33121500 EKG
Ytterligare klassificering (cpv): 33123000 Utrustning för kardiovaskulära ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ny mall