488578-2024 - Resultat
Sverige – Avfallstransport – Transporter av avfall
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransporter av avfall
BeskrivningUpphandlingen avser ett ramavtal för transporter av avfall från samtliga ägarkommuner.
Intern identifierare2024-00052
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000