488713-2024 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Byggledning till Vandenbergh 9 - Anbudsinbjudan DIS E2019-04216
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggledning till Vandenbergh 9 - Anbudsinbjudan DIS E2019-04216
BeskrivningUppdraget avser Byggledning till Vandenbergh 9 inom Dynamiskt inköpssystem för byggledningstjänst
Intern identifierareE2024-00603
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster, 71250000 Arkitekt-, ingenjörs- och mätningstjänster, 71251000 Arkitekt- och byggmätningstjäster, 71315200 Byggkonsulttjänster, 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster, 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 71540000 Byggteknisk ledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareByggledning till Vandenbergh 9 - Anbudsinbjudan DIS E2019-04216