2. Förfarande
Förfarande
Titel: Släckfordon Räddningstjänsten Motala-Vadstena
Beskrivning: Köp av et styck släckfordon till Räddningstjänsten Motala-Vadstena.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Basbil Räddningstjänsten Motala-Vadstena
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96108:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon