48901-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Analystjänster – Protein analysis
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProtein analysis
Beskrivningsyftet med upphandling är att få prover analyserade
Intern identifierare2-95/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71620000 Analystjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000