489022-2018 - ÄndringSverige-Huddinge: Laboratorietjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Provtagning- och analystjänster
Referensnummer: 2018/305
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71900000 Laboratorietjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Provtagning- och analystjänster i lakvattenmagasin och yt- och grundvattenprovtagningspunkter.
Grundförutsättningar ska utgå ifrån att SRV:s personal ej medverkar vid provtagning.