2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskin för hantering av biologiskt avfall
Beskrivning: Maskin för hantering av biologiskt avfall till kök i kommunen, bland annat kök i skolor. Ett ramavtal ingås.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90514000 Återvinning av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107990:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90513300 Avfallsförbränning, 90510000 Avfallshantering, 90524300 Bortforsling av biologiskt avfall, 90513200 Disponering av sopor